Pantone Color Institute v New Yorku každý rok vyhlašuje barvu roku, která ovlivňuje módní návrháře, bytové designery i kosmetické novinky. Na letošní rok vybrali krásně svěží odstín Greenery.  

Zářivě zelená symbolizuje nové začátky. Svěží odstín a lehký nádech žlutých podtónů má evokovat první jarní dny, když se objevuje první tráva, stromy dostávají krásnou barvu a my se hned pohledem na jejich barvy cítíme mnohem líp.

Jsem moc ráda, že i naši designeři na toto zareagovali a vy si můžete svůj interiér doladit právě s PartyLite dekoracemi.

        

Pro Váš byt a domov doporučuji zelené svěží vůně – Bambusová oáza s jemným dotekem jasmínu a konvalinky, Jasmínová Gardenie, ve které se mísí vůně bílé gardénie, vanilky a kokosové vody, Fíkovník z Kypru s bohatou vůní fíku, jalovce, bambusu obohacenou o pivoňku a tóny exotických dřevin nebo Kokosovou vanilku, která překvapí svěžím nádechem citrónu a divoké agáve.

                                                             

Připravte se a pořiďte si i pro vás zelený parfém se svěží, lehkou vůní. Krásně voní zelený čaj (Bulgari) nebo lístky fialek a rybízu s grapefruitem (DKNY), a samozřejmě super svěží bergamot s citrusy (Versace). Taky péče o pleť v průběhu roku bude směřovat směrem k zelené. Můžeme se těšit na více čistých ingrediencí, výtažků ze zeleného a Matcha čaje, více zelených bylinek i ještě silnější důraz na ekologii a obecnou šetrnost.

Uložit

Uložit

Přidat komentář