INDIVIDUÁLNÍ KURZY 

vždy zahrnují komplexní analýzu těla, rozbor jídelníčku a následně jeho úpravu, na výběr ale máte několik variant. Otázka tedy zní...

Jak si správně vybrat a co zvolit?

VARIANTA 1  je vhodná pro ty, kteří už něco o správné výživě vědí a potřebují pouze nastartovat a uvědomit si, kde dělají chyby, které následně dokáží sami, bez pomoci, odstranit. Kontrolní konzultace jim pak slouží k potvrzení správnosti jejich jednání.

Cena zahrnuje: 2x komplexní analýzu tělu na přístroji Tanita, 2x rozbor jídelníčku a stravovacích návyků, 1x návrh třídeního jídelníčku dle výsledných parametrů z měření z Tanity.

 

VARIANTA 2. Tento program trvá 3 měsíce a je podobný komplexnímu programu snižování hmotnosti STOB. Klient každý týden dochází na rozbor jídelníčku, dovídá se vše o působení potravin na organismus, a tak pak dokáže být sám sobě výživovým poradcem. Po třech měsících pro něj není problém určit, co je vhodná potravina, a jak ji co nejlépe upravit. Kontrolní měření je vlastně až po 4 měsících usilovné práce, a má tak největší šanci sníženou váhu udržet.

Cena zahrnuje: 2x komplexní analýzu tělu na přístroji Tanita, každý týden kontrolní analýzu,10x rozbor jídelníčku a stravovacích návyků, 1x návrh na pohybovou aktivitu a doplňky stravy.

CENÍK:

VARIANTA 1. Pokud se rozhodnete pro pouze jednorázovou návštěvu s kontrolní návštěvou po jednom měsící - 1000,--kč

 VARIANTA 2. Tří měsíční péče s týdenním rozborem a následnou kontrolou po dalším měsíci - 3000,--

 

Pro případné dotazy nebo přihlášení použijte formulář níže :)

 

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Poradenství v době covidu

  18. 1. 2021 2:47:53 | Linda

  Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat jak a zda probíhaji schůzky v rámci individuálního výživového poradenství, v době covidové. A také jak probíhá platba, zda v případě tří měsíční péče lze třeba zaplatit každý měsíc jeden tisíc korun, nebo zda je třeba uhradit celé tři tisíce na jednou.
  Předem děkuji za vaši odpověď,
  Varhaníková

  Odpovědět

 • Dotaz

  30. 1. 2019 20:11:36 | Fořstová

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat jestli spolupracujete a máte nějakou zkušenost s KetoDietou?
  Měla bych o totu dietu zájem, ale pořád váhám, jestli do toho jít..
  S pozdravem
  Fořstová

  Odpovědět