Hned v úvodu květnového infomejlíku, 

bych Vás ráda všechny pozvala na 2 Nordic Walkingové vycházky.

 První -  8. 5. půjdeme na vycházku okolo Kdyně. Sraz je u Muzea ve 14.30. a v plánu je taková mírná příjemná vycházka tak na 2-3 hodinky. Přesnou trasu zatím znají jen dvě Petry, které nás povedou. A protože jsou obě velmi šikovné, věřím, že to bude moc fajn zážitek.

 

Druhá – 10. 5. je v rámci zahájení turistické sezóny na Kdyňsku a tam nás čeká krásná 13 km dlouhá trasa ze Všerub k Dračímu jezeru. Sraz je v 10.00 ve Všerubech. Pozvánku najdete na stránkách.Dračí jezero

Obě akce jsou bez startovného.

 

Další důležitou zprávou je, že zítra už odjíždíme na Detox, na který se již všech 12 statečných moc těší. Pokud budete chtít vědět, jaké to bylo a co si z toho všichni odnesli, podívejte se průběžně na stránky www.alikamenty.cz.

 

Po dobu detoxikačního kurzu, bude i omezená pracovní doba v obchodě. A to každý den od 2. 5. – 7.5 od 10.00 – 16.00. A stejně tak výživové poradenství a vážení bude opět od 9.5.

 

A na závěr tip na výbornou zmrzlinu.

Nakrájíme na kolečka jeden hodně dobře uzrálý banán (poznáte tak, že je krásně žlutý a začíná mít hnědé flíčky) a necháme zmrazit. V mističce namočíme hrst vlašských ořechů a necháme přes noc. Druhý den pak slejeme ořechy, dáme do mixeru a přidáme zmrzlý banán. Rozmixujeme a hotovo, můžete podávat.

 

 banánová zmrzlina

 

Přidat komentář