Blíží se konec školního roku a tak je na čas na infomejlík.

V minulém týdnu jsem měla velkou radost. Přišlo mě navštívit několik lidí, kteří dokázali změnou životního stylu zhubnout a co je nejdůležitější vydržet. Největší radost jsem měla z p. Bartoníčka, který se přišel pochlubit, že už je naprosto bez léků.  A jakou to bral hromádku. Po třech letech si stále udržuje o 50kg méně a důležité je, že se cítí naprosto úžasně.  Více si můžete přečíst zde https://www.alikamenty.cz/inpage/eurogeen-p-bartonicek/

Ale abychom nebyly jen v minulosti. I letošní rok se daří. smile

Za všechny třeba paní Lenka, která má od února dole 17 kg a z toho 13 kg tuku. Což je v přepočtu 52 kostek másla. V pase je to pak 23cm.  Když jsem se jí ptala, jestli je to těžké, tak prý není. Nejtěžší je poprvé přijít a přiznat si, že přestože všichni víme co jíst, protože to všude říkají a píšou, není to tak.

Takže základní pravidla.

Přijít a nechat si změřit svůj bazální metabolismus a rozložení tuků a svalů v těle. Cena 390,--

Rozhodnout se, jestli opravdu chci a začít.

Naučit se pracovat s kalorickými tabulkami, které vám nastavím podle vašich výsledků z měření.

Pak už je to na Vás. Většině klientů vyhovuje koupit si permanentku na 10 měření za 1500,--, abyste měli kontrolu nad tím, co hubnete. Zda tuk nebo svaly a je jasné, že pokud jdou dolů svaly, je něco špatně a musíme změnit poměry živin.

Není to tak složité, že?  A myslím, že to není ani tak finančně náročné.  Je to těžké hlavně v tom, že si musíte přehodnotit některé priority. Vy jste na prvním místě a ostatní až potom. Na tomhle ztroskotá většina pokusů o hubnutí.

Přeji pěkné prázdniny a jestli myslíte, že potřebujete dát nějaké to kilo dolů, zastavte se a popovídáme. smile

Uložit

Uložit

Přidat komentář