Každý rok je jiný, ale všechny nám něco daly i vzaly. Rok 2016 není vyjímkou. Přinesl dobré i zlé chvíle, ale když se na to podíváme s nadhledem, dokonce i ty zlé nás možná o něco obohatily - ať už je to vědomí, že jsme je dokázaly překonat, poznali jsme díky nim nové lidi, nebo možná se jejich význam ještě teprve ukáže, kdo ví.

Ať tak či tak ale platí, že to není vždy jednoduché, dívat se na svět i přes ty špatné věci s nadějí a život žít s radostí. Možná, když v následujícím roce zkusíme více problémů řešit s porozuměním a láskou a na věci se dívat s nadhledem, třeba nakonec budeme v našich životech šťastnější. Faktem ale je, že když jsme šťastní, všechno je, jak má být - žádná nemoc nás neskolí, cítíme se silní a dokážeme cokoliv.

A přesně to bych chtěla do nového roku 2017 říci: Když už nemůžeme ovlivnit úplně všechny špatné věci, které se nám přihodí, tak se alespoň snažme, aby jich bylo co nejméně.

Přeji Vám krásný Silvestr, úspěšný vstup do nového roku 2017, který ať je plný splněných přání, ať se vám i vašim blízkým velkým obloukem vyhýbají všechny nemoci a, co je nejdůležitější, ať jste šťastní, protože potom dokážete cokoliv.

Monika Anderlová, Alikamenty

Uložit

Uložit

Uložit

Přidat komentář