Úvodní stránka

Doteky pohody - Alikamenty

Každý potřebujeme v životě dvě věci: dobré zdraví a radost ze života. Ve svém obchůdku vám ráda nabídnu obojí. 

Připadáte si bez energie? Chcete se zase cítit dobře ve svém těle?

Již více než 20 let se věnuji zdravému životnímu stylu a nabízím vám pomocnou ruku na vaší cestě, protože ve zdravém těle - zdravý duch! Mezi mé služby patří měření tělesného tuku a svalů, asistence s úpravou jídelníčku, výživové poradenství, ketodiet a nízkosacharidové stravování, lekce nordic walking a další. Citlivý a diskrétní přístup šitý na míru jedinečným potřebám každého zákazníka je samoržejmostí. Pouze tímto způsobem věřím, že lze dosáhnout dlouhodobě udržitelných výsledků.

Zaujala vás tato nabídka? Domluvte si vstupní konzultaci dle vašich potřeb. Ceník naleznete zde.


Život je příliš krátký na to, žít ho v neustálem stresu a obavách tak typických pro dnešní uspěchaný svět. Potřebujete si odpočinout a nabrat nové síly? Udělat si radost nebo potěšit někoho blízkého originálním dárkem?

Pokud hledáte něco, co vám zaručeně vykouzlí krásnou armosféru, vyzkoušejte výrobky PartyLite, která je na trhu již více než 50 let. Vybrat si můžete z 50 vůní od gurmánských a exotických po ovocné i květinové a ještě více jejich kombinací. Široká nabídka produktů od svíček, vosků do aromalamp i vůní bez plamene zaručí, že každý si může najít to pravé pro něj, ať už je v kanceláři, na cestě autem nebo doma. Ale musím vás varovat. Kvalita, luxusní design a skvělý zákaznický servis jsou totiž návykové!

Přijďte si přivonět do mého obchůdku nebo mě kontaktujte a domluvíme se na osobní ukázce.

Ozvěte se mi

  • Monika Anderlová, Kostelní 170, Domažlice, 34401

inPagewebové stránky s AI, doménawebhosting