S přáním krásného barevného podzimu je tu i pravidelný infomejlík J

 

    Doufám, že jste si všichni užili horkého léta, a teď už se těšíte na podzimní vycházky!

K tomu se hned vztahuje první podzimní novinka - KURZY NORDIC WALKINGU. Jsou určeny komukoliv – každému, kdo se o to zajímá, potřebuje nějaký pohyb, nebo se chce ujistit, že to dělá správně. Stačí se jen podívat zde na stránky, kde o tom najdete více informací.

Našim společným cílem bude naučit se chodit s holemi tak, aby to byl rehabilitační pohyb, prospěšný celému tělu. Pokud jste členy VZP Klubu zdraví, tak Vám na tyto kurzy přispěje i pojišťovna.

Další NW akcí je už tradiční pobyt na Hoře Sv. Václava od 23. – 25. 10. 2015. Tam se můžete těšit na vycházky po Českém lese, kondiční cvičení, výborné snídaně a ještě lepší večeře. Z důvodu zarezervování pokojů se prosím v případě zájmu přihlaste do 12. 10. 2015.

I v sekci zdravé výživy jsou 2 novinky: produkty firmy Kyani a zdravá káva od OrganoGold s Ganodermou. Pro kávu, stejně jako i pro životabudič Kyani, se již můžete zastavit v Alikamentech.

O obou novinkách se více informací dočtete brzy na stránkách, nebo můžete přijít na přednášku pana Kindla, která se koná 12.10 v Domově pro seniory, Kozinova 236, Domažlice od 14.15.

Další zajímavou přednáškou bude od 17.15 příspěvek pana Pegnera o výživě a genetice

Moc ráda bych Vás tímto na obě přednášky pozvala. Více informací naleznete v příloze.

 

A poslední novinkou, kterou už jste asi všichni zaregistrovali, jsou zdravé svíčky PartyLite. Naprosto mě uchvátily nejen tím, že jsou zdravé (vhodné i pro alergiky i astmatiky), ale navíc si také můžete vybrat z 50 kvalitních vůní, speciálně dělaných pouze pro tuto firmu, takže si určitě každý najde tu svou.

Zároveň jsou doplněny úžasnými designovými doplňky, které dodají každému prostoru pocit bezpečného a útulného domova.

 Zaujalo-li vás to, seznámit se s nimi můžete na voňavých setkáních, které se konají po celém kraji. Naše nejbližší akce na vás čeká v Domažlicích, 29. 9. od 16.30. Název má: Podzimní mazlení v kavárně Coffee C. Klatovská setkání se pravidelně konají v restauraci u Van Gogha.

 Naplánovaný je pak i Horšovský Týn, Poběžovice, Staňkov, Přeštice, Holýšov, případně jakákoliv menší či větší obec při jakékoliv příležitosti. Dáváte-li přednost domácímu prostředí, přijdeme vám je představit klidně i k vám domů! Ale jsou-li vám příjemnější oficiální akce, tyto svíčky se hodí k jakékoliv příležitosti. Jedinou podmínkou je jistá účast minimálně 3 osob, které mají rádi svíčky a pak stačí jen zavolat nebo napsat a dohodnout termín.

 Pozvánku na každou nově plánovanou akci budu pravidelně přidávat na facebook Alikamenty.

 To je pro měsíc říjen vše. Těším se na setkání s vámi na některé z plánovaných akcí nebo u nějakého posezení se svíčkami PartyLite z vaší iniciativy (stojí to za to J).

 

Přidat komentář