Zdravý víkend s NW – jaro 2015

Konečně jsem se dostala k tomu napsat alespoň pár řádek o tom, jak jsme si tento víkend báječně užily. Sešla se nás totiž správně naladěná parta.

Sraz jsme měly v pátek kolem 17.00 v penzionu Pohoda na Hoře Sv. Václava. Že je penzion opravdu pohodový jsme se přesvědčily už loni na podzim a i tentokrát bylo ubytování a jídlo úžasné. Páteční pstruh na mandlích byl výborný a zrovna tak i večeře sobotní.

Hned v pátek jsme vyrazily na takovou malou procházku po okolí a připravily se na tu sobotní velkou, kterou jsme ráno začaly malou rozcvičkou. Naše trasa vedla přes Šidlákov na ztracenou vesnici Korytany, odtud na Liščí domky a k pramenům Radbuzy. Tam jsme dodaly ztracenou energii a rozhodly se zdolat zříceninu hradu HERŠTEJN. Kopec to byl řádný, ale daly jsme to. Pak už nás nečekal žádný velký kopec, ale přece jen kus cesty jsme to měly. Tak že Vranov, Pivoň a přímý směr penzion Pohoda. Šly jsme cestou necestou, řídily jsme se pouze věžičkou kostela Sv. Václava, a když už jsme byly u konce svých sil, objevila se před námi Pohoda v celé své kráse. Přidali jsme do kroku a do 10 minut jsme odpočívaly ve svých postelích a těšily se na večeři. Cuketové i daikon špagety s kuřecím plátkem chutnaly, pak následovalo večerní povídání o emocích a zasloužený spánek.

V neděli ráno jsme se všechny sešly u snídaně ve velmi dobré náladě. Žádnou z nás nic nebolelo a tak jsme vyrazily na poslední procházku směr Načetín, Šibanov, Šidlákov a zpět na Horu Sv.Václava.

Musím ocenit všechny účastnice, protože celý víkend byl úžasný hlavně díky skvělé atmosféře, kterou kolem sebe šířily. Byly jste holky skvělé a já se těším, někdy příště.

Ještě přikládám odkaz, na kterém je zdokumentováno vše výše napsané.

https://alikamenty.zonerama.com/Photo/623693/26034390

Přidat komentář